Ostatní

Zde najdete většinou soubory ke stažení, ale i jiné snad užitečné věci. Taky záleží na Vás, návštěvnících, jak se bude tato sekce vyvíjet. Takže kdyby měl někdo nějaký dobrý nápad, tak se ozývejte na farnicek (at)seznam.cz nebo napište na moje icq 252447884. Díky moc;-)

Adventní kalendář - Zde si můžete prohlédnout vzor adventního kalendáře. Jistě si všimnete, že větvičky jsou tvořeny z kinder - čokolád. Ty by měly vycházet tak, že si každý adventní den jednu sníme. A když si čokoládku odlepíme, můžeme místo čokoládky nalepit lísteček ve tvaru např. zvonečku a na ten lísteček si napsat dobrý skutek /např. pouklízím mamce nádobí, vyluxuji, pomůžu kamarádovi, daruji někomu úsměv, zajdu za babičkou.../ A tak na konci adventu budeme mít přichystaný stromek ozdobený zvonečky s dobrými skutky. Stromeček bude přichystaný jako dáreček pro p. Ježíše :) ciocia Ela

Bobříci - Stránky, kde si můžete prohlédnout, co je potřeba k ulovení 13 bobříků;-) Lovu zdar!

Zpěvníček - zde najdete písničky z táborových zpěvníků. Jinak, kdo by chtěl, tak si je občas zazpíváme v pátky v Hnojníku při dětské scholičce přede mši svatou. Takže kdykoliv během roku se můžete dostavit v pátky k večeru do Hnojníka ke kostelu, a věřte tomu, nebudete litotvat. Více informací vám řekne do- nebo Lidka Schlesingerová (mamka od Víti a Kuby a Adélky;-)
Zde je zpěvník i ve formátu word.

Ktulu - pravidla tak trošku rozvinuté Mafie. Zde je i ve formátu word. Zatím jenom pravidla noci. Postupně dodám i pravidla dne. Ta ale nejsou až tak složitá a až na malé vyjímky jsou stejná jak u Mafie.

Ankety

Miniaplikace
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz

Dobré ranko,
dnes je 14. 11., čtvrtek

AKCE


Bude: Tábor 2019: 3.8. - 10.8.

Bylo: Tábory minulých let

© 2008 - 2016 Farníèek o.s. ,
author: do-, domino216(at)seznam.cz

Farníček má rád Signály

Farnost Hnojník